Şehir içi Gün İçi Ve Ertesi Gün Dağıtımı

  • Home
  • Services
  • Şehir içi Gün İçi Ve Ertesi Gün Dağıtımı
service details image

ŞEHİR İÇİ GÜN İÇİ ve ERTESİ GÜN DAĞITIMI

 

            İstanbul Şehir içi nakliyat işlerinde, bazen, firmalar aynı günde başka bir adrese paket göndermek isteyebilirler. Aynı gün veya ertesi gün, şehir içinde bulunan bir adrese, yük taşıma işlemlerinde uzman çözümler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir hizmetlerle, taşıma işlemlerinizi kısa zamanda bitirmektedir.

 

 FİYATLANDIRMA NASIL OLUYOR?

 

            Fiyatlandırma, taşıyan aracın cinsi, kilometre ve yük miktarı gibi özelliklerle belirlenmektedir. Firmamız, Şehiriçi gün içi ve Ertesi gün Dağıtımı işlemlerinde, işin uzmanı ekiplerle çalışmaktadır. Fiyatlandırma işlemlerinde, kat edilecek kilometre miktarı da oldukça önemlidir. Göndereceğiniz paketler küçükse, aynı gün veya ertesi gün teslim edilecekse, o adresin yakınlarına yük götüren araçların tercih edilmesi de, maliyet olarak biraz daha karlıdır. Paketleme işlemlerinde, kırılan malzemeler, özel malzemeler, özel olarak paketlenmelidir.

 

 KÜÇÜK ARAÇLAR DA TEMİN EDİLEBİLİR

 

            Yükün az, aynı gün veya ertesi gün teslim etmeniz gerekir. Büyük araçlar maliyetli gelebilir. Bu durumda, biraz daha uygun, küçük kasa araçlar temin edebiliyoruz. Söz verilen saatte, belirtilen adrese aynı gün veya ertesi gün teslimat yapılmaktadır. Araçlarımız, takip cihazlıdır. Bu nedenle, suiistimal oluşturacak durumlar, önceden önlenmektedir. Takip cihaz sistemi ile çalışan ekiplerimiz, daha disiplinli ve söz verilen saatte, adreslere teslimat yapabilmektedirler.

 

 EKİPLERİMİZ UZMANDIR

 

            Nakliyat işlerinde çalışan bütün elemanlarımız, gerekli belgelere sahiptir. Ulaştırma bakanlığının özel izin belgeleri de bulunmaktadır. Bu nedenle, trafiğe güvenle çıkabiliriz. Güvenli ve etkili hizmet için bütün imkanlarımızı seferber etmekteyiz.