Yurt içi Paletli Taşımacılık

service details image

 YURT İÇİ PALETLİ TAŞIMACILIK

 

            Yurt içi paletli taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, palet boyutlarına göre tasarlanmış kapalı kasa araçlarımızla, belirtilen adreslere kısa zamanda teslimat yapılmaktadır. Nakliye şirketimiz, Yurt içi Paletli Taşıma hizmetlerinde, uzman ekiplerle, başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Günümüz şartlarında aradığınız hizmetleri profesyonel çözümlerle çözen firmamız, adrese teslim işlemlerinde özel süspansiyonlu, son model araçlar kullanmaktadır.

 

 PALETLİ TAŞIMA İŞLEMLERİNDE UZMAN EKİP ÖNEMLİDİR

 

            Paletli taşıma işlemlerinde, paletlere özel olarak tasarlanmış kasaları bulunan, yük araçlarımız kullanılmaktadır. Bu yük araçlarının bütün trafik ve ulaştırma bakanlığı izinleri bulunmaktadır. K belgesi ve SRC belgesi gibi bütün belgeler, zamanında tedarik edilmiştir. Paletli taşıma işlemlerinde tecrübeli olan şoförlerimiz, kısa zamanda, belirtilen adreslere, paletli yükleri bırakmaktadır.

 

            Paletli yükleri indirmek ve yüklemek için kullanılan forklift araçlarla, yük araçlarımız uyumludur. Standart boyutlara sahip olan paletler, tam olarak yük araçlarımıza yerleşmektedir. Bu konuda tecrübeli elemanlarımız, paletli yerleştirme konusunda da yardımcı olabilmektedir.

 

 PAYAM LOJİSTİK İLE ZAMANINDA TESLİM!

 

            Paletli taşıma işlemlerinde uzman olan ekiplerimiz, profesyonel yöntemlerle, kısa zamanda yükleme ve indirme işlemini gerçekleştirmektedir. Özel süspansiyonlu olan araçlarımız, paletli taşıma işlemlerinde de, yüklerinize zarar vermeden, adreslere teslim etmektedir. Yurt içi Paletli taşımacılık işlemlerinde, kilometre, taşınacak yük cinsi, yükün ağırlığı ve kullanılacak araç cinsi gibi etkenler, fiyatlandırma işlemlerinde, etkili rol oynamaktadır.

 

            Etkili ve güvenilir çözümler sunan ekiplerimiz, söz verilen saatte mal teslimi yaptıkları gibi, en başta yapılan sözleşmeyi uygularlar. Durumda değişiklik olması durumunda, müşteri onayı alınır ve çıkacak aksaklıklar engellenir.