Zincir Market Dağıtımı

service details image

ZİNCİR MARKET DAĞITIMI

 

            Nakliyat şirketimiz, nakliye işlerinde, uzman ekip ve profesyonel yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemlerle, bir bölgeden diğer bölgeye göndereceğiniz malzemeler, zamanında teslim edilmektedir.

 

 ÖZEL KAPALI KASA ARAÇLAR KULLANILMAKTADIR

 

            Büyük AVM şirketleri, fabrikalardan veya buna benzer yerlerden, şubelerine mal dağıtımı yaptırmaktadır. Bu işlemlerde, en iyi hizmeti veren ekiplerimiz, AVM zincirini oluşturan yerlere, özel süspansiyonlu araçlarımızla, hızlı ve güvenilir taşımacılık gerçekleştirmektedir. Bu işlemlerde, taşınacak malların özelikleri, yükleme esnasında dikkate alınmaktadır. İlk AVM şubesinin malları öne, son AVM'nin malları ise arkaya yüklenmektedir. Böylece, daha hızlı mal indirme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Araçlarımızda, paletli mallar için, araç arkasında özel asansörler bulunmaktadır.

 

 ÖZEL ASANSÖRLER, YÜKLEME VE İNDİRMEYİ KOLAYLAŞTIRIYOR.

 

            AVM'nin mallarının özelliklerine göre özel yükleme işleminden sonra, dağıtım işlemleri, yakından uzağa doğru, yapılmaktadır. Bu çalışmalarla Zincir Market Dağıtımı işlemleri, başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Araçlarımızdaki özel asansörlerle, AVM depolarına mal indirme işlemleri daha hızlı gerçekleşmektedir.

 

            Böylece daha hızlı Zincir Market Taşımacılığı gerçekleşmektedir. İstediğiniz büyüklükte araçları temin edebileceğiniz AVM dağıtım işlemlerinde, uzman ekipler çalışmaktadır. Trafik ve ulaştırma bakanlığı izinleri konusunda sıkıntısı olmayan araçlarımız, yılık bakımdan geçmektedir.

 

            Arıza anında, firmamız, yeni araç takviyesi yapabilmektedir. Bu nedenle güvenle mallarınızın dağıtım işlerini, firmamıza verebilirsiniz. Araç takip sistemimiz sayesinde, oluşabilecek aksaklıklar ve suistimaller, önceden önlenmektedir. Bu şekilde, araçlarımız, zamanında dağıtım yapmakta ve uzman ekibimizden daha iyi faydalanılmaktadır. İşini meslek edinmiş elemanlarımız, kısa zamanda görevlerini yerine getirmektedir.