Services

transport image

Web Tasarım

Kurum ya da kişilerin belli başlı ürün ve hizmet tanıtımları adına web tasarım algoritması ile hareket ettiği bilinmektedir. İnternet odaklı bir online sistem sürecinde web sitesi olarak da bilinen birçok adresin tasarım süreci ile ortak bir döngüde hareket etmesidir de denilebilir.

transport image

Veri Depolama & Yedekleme

İnternet kullanımının yaygınlığı ve bilişim sektöründeki gelişmeler çeşitli gereksinimleri de beraberinde getirmektedir. Birçok tüketicinin veri depolama ve yedekleme konusunda çeşitli beklentileri, gereksinimleri ve çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirdiği bilinmektedir.

transport image

Uzak Erişim Çözümleri (VPN)

İnternet ve akabinde bilgisayar kullanımının yaygınlığı uzak erişim çözümleri (VPN) konusunda önemli bir ihtiyaç ve yaklaşımı da beraberinde getirmektedir.

transport image

Sistem & Network

Bilişim teknolojilerindeki gelişim ve güncellemeler birçok kullanıcı için son derece önemli olmaktadır. Bu noktada sistem & network uzmanlığı alanı da farklı bir ihtiyaç ve uzmanlık alanını kapsadığının altını çizmeliyiz.

transport image

Sanallaştırma Çözümleri

Sanal bir simülasyon oluşumu olarak bilinen sanallaştırma çözümleri işletişim sistemleri, mevcut donanımlar ve depolama cihazları gibi birçok sürümü içerisinde barındırmaktadır.

transport image

Plaka Tanıma Sistemleri

Güvenilirlik söz konusu olduğunda plaka tanıma sistemleri de önemli bir konu olarak kendisini göstermektedir. Görüntü işleme teknolojisi ürünleri arasında yer alan bu sistemlerin plaka okuma, bilgi sorgulama ve karakter yedekleme gibi farklı birçok işlevi bulunmaktadır.

transport image

Kablosuz Ağ Çözümleri

Günümüzde mobil çalışma gereksinimlerinin artış göstermesi sebebiyle kablosuz ağ çözümleri sorunsal da önemli bir unsur olarak göze çarpmaktadır.

transport image

Bilgisayar Satış & Servis

Servis ve satış bağlamında tüketicilere hizmet sunan bilgisayar satış & servis işlemleri, internet ve bilgisayar kullanımının yaygın olması sebebiyle önemli bir konumda bulunmaktadır.

transport image

Personel Takip Sistemleri

Küçük işletmelerde, personellerin iş yerine giriş çıkış saatleri imza sistemi ile veya şefler tarafından düzenli olarak takip edilebilmektedir ve hiçbir sorun yaşanmamaktadır.

transport image

Kurulum Bilişim Destek ve Danışmanlık

İnternet tabanlı sunucular, birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Teknoloji çağında yaşandığı göz önünde bulundurulduğunda firmaların bu sunucu sistemlerini kullanmasının oldukça önemli olduğu ve işleri ne denli kolaylaştırdığı da rahatlıkla görülmektedir.

transport image

Güvenlik Kamera Sistemleri

Teknolojinin kullanımının yaygınlaşması, internet bağlantısı üzerinden birçok işlemin kolay bir hale gelmesi ve teknolojik imkanların herkesin ulaşabileceği fiyat aralıkları ile ulaşıma sunulması nedeniyle birçok alanda teknolojik imkanlar hayat kolaylaştırmaktadır.

transport image

Firewall ve Sunucu Kurulum & Bakım

Firewall sistemleri olarak bu sistemler sektör içerisinde yaygın olarak server yani sunucu sistemleri olarak tanınır. Yaygın olarak banka, hastane gibi kurumlarda karşılaşılan sistemler olarak bilinir.

transport image

Mikro FLY

Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

transport image

Mikro JUMP

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz.

transport image

Mikro RUN

transport image

Yurt içi Paletli Taşımacılık

Yurt içi paletli taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, palet boyutlarına göre tasarlanmış kapalı kasa araçlarımızla, belirtilen adreslere kısa zamanda teslimat yapılmaktadır. Nakliye şirketimiz, Yurt içi Paletli Taşıma hizmetlerinde, uzman ekiplerle, başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

transport image

Zincir Market Dağıtımı

Nakliyat şirketimiz, nakliye işlerinde, uzman ekip ve profesyonel yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemlerle, bir bölgeden diğer bölgeye göndereceğiniz malzemeler, zamanında teslim edilmektedir.

transport image

Şehir içi Gün İçi Ve Ertesi Gün Dağıtımı

şehir içi gün İçi ve ertesi gün dağıtımı, şehir içi taşımacılık, şehir içi nakiyat, şehir içi tır nakliyat, şehir içi kamyon nakliyat, şehir içi van nakliyat

transport image

Gaziantep Depolama Hizmeti

Payam Lojistik, Gaziantep Depolama hizmetlerini ticaretin tam merkezi olan Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde sunmaktadır. Payam Lojistik 6000 M² açık sahası, 2000 M² kapalı alanı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten onur duyar.

transport image

Gümrük Taşımacılığı

Sanayi üreticilerinin yurt dışından sipariş ettikleri özel kargolar bir süre sonra yurt içi gümrüklere varış yapmaktadır. Tam da bu sırada sanayi üreticileri için yurtiçi lojistik zinciri kurmak ve yönetmek karmaşık bir süreçtir. Payam Lojistik, bu aşamada devreye girmektedir. Düzenli ve özel, Gümrük Taşımacığı yönetiminde uzman bir firma olan Payam Lojistik, sizlere lojistik ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiş Gümrük Nakliye çözümleri sunuyor.

transport image

Yurt içi Komple Taşımacılık

Birbirinden farklı proje nakliye, parsiyel taşıma ya da tehlikeli madde taşımacılığı gibi birçok değişik hizmet içi yurt içi komple tır hizmetleri profesyonel bir anlayış içerisinde ele alınır ve baştan itibaren her türlü ulaşım noktasına kadar büyük bir güven ve garanti içerisinde yükler teslim edilir.

transport image

Uluslar Arası Taşımacılık

filosunda taşımacılık alanında kullanılan tüm ticari araçlar mevcut olmakla birlikte müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel ticari araçlarda müşterilerimize destek sağlamaktayız.

transport image

Prefabricated Home

transport image

Light Steel Structure

transport image

Prefabricated Building

transport image

Container

transport image

Light Steel Villa

transport image

Steel structure

transport image

Steel profile