Warehouse Services

  • Home
  • Warehouse Services
transport image

Mikro RUN

Siz de büyümek için koşuyorsanız Mikro Run ile ticari iş süreçlerinizi herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

transport image

Mikro JUMP

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz.

transport image

Mikro FLY

Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

transport image

Mikro Müşavir

Mikro Müşavir ile genel muhasebeden personele, işletme defterinden amortisman takibine kadar tüm muhasebe işlemlerinizi tek bir program üzerinden kolaylıkla yürütebilirsiniz.

transport image

Mikro Destek

Algoritma Bilişim & Yazılım olarak, kullanıcılarımıza değer veriyor ve önemsiyoruz. Telefon ile destek vererek, soru veya sorun anında ulaşılabilirliği sağlıyoruz.

transport image

Mikro Asistan

arlık sebebimiz gereği her an gelişim ve değişim halindeyiz. Müşterilerimizden gelen talepleri karşılamak, mevzuat değişikliklerine anlık olarak uyum sağlamak, performans iyileştirmeleri sağlamak ve tespit ettiğimiz hataları gidermek için tüm kurumsal ve ticari iş yazılımlarımızı düzenli olarak güncelliyoruz.

transport image

Mikro Eğitim

Mikro yazılımlarının etkili ve verimli kullanılıp zamandan tasarruf etmek isteyen katılımcılara gerekli eğitimi sağlamaktayız.

transport image

Mikro E-Fatura

e-Fatura, veri format ve standartı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen, Vergi Usul Kanunu (VUK) gereği bir faturada yer alması gereken bilgileri içeren, satıcı ve alıcı arasındaki iletimi GİB üzerinden gerçekleştirilen, kağıda basılmayan, tüm işlemleri dijital ortamda yapılan bir elektronik belgedir.

transport image

Mikro E-Arşiv

Elektronik faturanın e-Fatura ve e-Arşiv olmak üzere iki türü vardır. E-Arşiv, faturaların ikinci nüshasının elektronik ortamda oluşturulup saklanmasını, gerektiğinde elektronik olarak ibraz edilmesini sağlar.

transport image

Mikro E-Defter

Vergi Usul Kanunu (VUK) ve Türk Ticaret Kanunu, tüccar ve işletmeler için yevmiye ve büyük defter gibi belli defterlerin tutulmasını zorunlu kılar.

transport image

Mikro E-İrsaliye

E-İrsaliye, 213 sayılı Vergi Usul Kanunu (VUK) gereği irsaliyede bulunması gereken bilgileri içeren, kağıt irsaliye ile aynı nitelikte fakat dijital ortamda düzenlenen bir belgedir.

transport image

Mikro E-Bordro

e-Bordro, personelinizin bordrosunu hazırlayıp imzalatmaya gerek kalmadan tek tuşla Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) yoluyla göndermenizi sağlar.

transport image

Mikro E-Mutabakat

e-Mutabakat, beyanname alış (BA), beyanname satış (BS), cari hesap mutabakatları ve ekstre karşılaştırma işlemlerini faks ve telefon kullanmadan tüm cari hesaplarınız için toplu olarak kolay ve hızlıca yapabileceğiniz bir elektronik sistemdir.

transport image

Mikro E-Kontör

My e-Kontör, Mikro Yazılım’ın tüm e-Dönüşüm ürünlerinde kullanılan ortak para birimidir. Türkiye’de e-Dönüşüm uygulamaları hızla yaygınlaşırken Mikro Yazılım olarak biz de birçok firmanın iş sürecinin elektronik ortama taşınmasını sağlayarak e-Dönüşüm’e öncülük ediyoruz.